Gündem

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu öldürenlerin yakalanması sonrası Ece Erken'den paylaşım

Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümüne ilişkin 11 kişi gözaltına alındı

29 Ocak 2022 13:08

Sunucu Ece Erken, eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesi ile ilgili 9 kişinin daha gözaltına alınmasından sonra sosyal medyada açıklama yaptı.

Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili silahlı saldırı gerçekleştirdiği tespit edilen Kadir Yasak ve Ali Yasak'ın da aralarında bulunduğu 9 kişi daha gözaltına alındı. Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eşi Ece Erken, sosyal medya hesabından "Allahım şükürler olsun" diye paylaşım yaptı.

Erken'in paylaşımında, "Allahım şükürler olsun Rabbiiiiiimmmmmm sen çok büyüksün" ifadeleri yer aldı.

Erken bir diğer paylaşımında ise şunları yazdı:

"Sayın İçişleri bakanımızdan ve emniyet birimlerinden Allah Razı olsun. Onlar yakalanana kadar nefes almadık biz. Canımız gitti. Giden gelmez ama cezasız kalmamalarına şükürler olsun. Yalvarıyorum en ağır cezayı alsınlar. Bizi yaşarken öldürdüler. Ne olur en ağır cezayı alsınlar. Rabbim hem bu dünyada hem ahirette gün yüzü göstermesin bunlara." 

TIKLAYIN - Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde gözaltı sayısı 11'e yükseldi

TIKLAYIN - Silahlı saldırıda öldürülen Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eşi Ece Erken, “Ambulans 40 dakika sonra geldi” demişti; il sağlık müdürlüğünden yanıt geldi

TIKLAYIN - Silahlı saldırı sonucu öldürülen avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu son yolculuğuna uğurlandı

TIKLAYIN - Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde ilk ifadeler ortaya çıktı

TIKLAYIN - Mahmutyazıcıoğlu öldürüldüğünde yan masada bulunan arkadaşı anlattı: Bir el hareketi gördüm, biri elini Şafak'ın omzuna doğru kaldırdı...

TIKLAYIN - Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun öldürüldüğü gün neler yaşandı, tartışma nasıl çıktı?