Gündem

Esra Erol'un programıyla gündeme gelen Cengiz Koraltan'ın da Covid-19 testi pozitif çıktı

02 Ekim 2020 22:48

Esra Erol'da programıyla gündeme gelen Esra Karakuş'un çocuğunun babası olan komşusu Cengiz Koraltan'ın Koronavirüs testi pozitif çıktı. Daha önce de Esra Karakuş'un testi pozitif çıkmıştı. Bu gelişme sonrası Esra Erol'un ekibinin büyük panik içinde olduğu öğrenildi.

ATV'de yayınlanan Esra Erol'un programında 4 aylık bebeğinin babası komşusu çıkınca sevinmesiyle gündeme gelen ve kadın sığınma evine yerleştirilen Esra Karakuş'un Koronavirüs test sonucu pozitif çıkmıştı.

Karakuş'un Koronavirüs'e yakalanmasının ardından Esra Erol'un programında çalışan ekipte panik başladığı öğrenildi. Program ekibi ve Esra Erol'un son durumu henüz bilinmiyor.

Sadırıya uğramıştı 

Koraltan, birkaç gün önce bir grubun saldırısına uğramıştı. Aldığı darbelerle yere yığılıp bayılan Cengiz Koraltan, çevredekilerin ihbarı üzerine ambulansla Nazilli Devlet Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Tedavisinin ardından taburcu edilen Koraltan, ifadesi alınmak üzere karakola götürülmüştü.

TIKLAYIN - RTÜK 'görevimizin başındayız' demişti: Esra Erol'un tepki çeken programı için ATV'ye idari para cezası!

TIKLAYIN - Çocuğunun komşusundan olduğunu öğrenen kadından canlı yayında sevinç gösterisi

TIKLAYIN | Çocuğunun komşusundan olduğuna canlı yayında sevinmişti; kocasını da yanına alıp birlikte fotoğraf çektirdiler!

TIKLAYIN | Esra Erol'dan eleştirilere yanıt: Şahsıma yapılan saldırılar bilinçli ve farklı bir şeye hizmet ediyor