Medya

Şirin Payzın’dan ayrılık mesajı: Sözüm Var bitti ama söz bitmez

23 Mayıs 2024 11:12

Bir süredir Halk TV’de Sözüm Var programının moderatörlüğünü üstlenen Şirin Payzın, programdan ayrıldığını duyurdu. Payzın, “Seyircilerimize bizi hep destekledikleri, konuklarımıza vakit ayırdıkları için minettarım. Sözüm Var bitti ama söz bitmez” dedi.

Söyleşi için gittiği Almanya’da sakatlanarak ameliyat olmak zorunda kalan Payzın bir süre ekranlardan uzak kalmıştı. Dünkü programda canlı yayında ayrılma kararı aldığını duyuran Payzın, sosyal medya hesabından da bir paylaşımda bulundu.

Payzın, X hesabından yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti:

"Bir ayrılma haberi ve teşekkür; Sözüm Var’ı birlikte hazırladığım , sunduğum dostum, yol arkadaşım, Barış Terkoğlu‘na, sessiz kahraman sevgili editörüm Erdal Aktaş’a, Sözüm Var’ı birlikte yarattık 20 senelik can dostum Emin Çapa'ya , güzelliği ,neşesi ama en önemlisi müthiş haberciliğiyle bize güç katan Seyhan Avşar‘a, sırtımı her zaman dayadığım dünyanın en şahane yönetmeni Murat Erdoğan’a, az süre çalıştım ama çok mutlu çalıştım daha çok görüşeceğiz dediğim programlar koordinatörümüz sevgili Kürşat Oğuz’a ve Halktv haber merkezinin pırıl pırıl habercilerine, teknik ekibe, kameramanlarımıza çok teşekkür ederim.. Seyircilerimize bizi hep destekledikleri, konuklarımıza vakit ayırdıkları için minettarım. Sözüm Var bitti ama söz bitmez.”

Şuat Özçelebi de dün akşam sosyal medya hesabından şu paylaşımın yaptı: