Magazin

Sefo ile düet yapan sosyal medya fenomeni Fevzi Kaan Türker: Telefonlar susmadı!

"Başka çocuklar anne babalarından oyuncak araba istiyordu; ben annemden org almasını istedim"

21 Eylül 2022 16:58

Sefo'nun 'Isabelle' ve 'Tutsak' şarkılarını kendine has tarzıyla yorumlayan ve videoları sosyal medyada viral olan Fevzi Kaan Türker, "Pandemi sürecinde orga daha fazla yoğunlaştım. Annemin telefonu ile videolar çekip sosyal medyaya yükledim. Sonra videolarım beğeni almaya başladı. Herkes kendi sayfasında paylaşmaya başladı ve bana olan ilgileri arttı. Telefonlar susmadı" dedi. 

Müzikonair'den İbrahim Aydemir'in haberine göre; henüz 7 yaşında olmasına rağmen son günlerin en çok konuşulan ismi olmayı başaran Fevzi Kaan Türker, Sefo'nun konserine konuk olarak düet yaptı. 

"Sefo abi videolarımı görünce benimle iletişime geçti"

Fevzi Kaan Türker, Sefo ile birlikte sahneye çıkmasına ilişkin olarak, "Geçtiğimiz günlerde Sefo abi videolarımı görünce benimle iletişime geçtiler ve konserine davet ettiler. Bugün de bir araya geldik ve düet yaptık. Çok mutluyum. Bana bu imkanı verdiği için kendisine teşekkür ediyorum. Başka sanatçılar ve kurumlardan da tabii teklifler geliyor. Ailem ve menajerim değerlendiriyor" dedi. 

"Başka çocuklar anne babalarından oyuncak araba istiyordu; ben annemden org almasını istedim"

"Org çalmaya olan ilgim küçüklüğümden geliyor" diyen Fevzi Kaan Türker, "Başka çocuklar anne babalarından oyuncak araba falan istiyordu. Bir gün ben de ailemle oyuncak araba almak için oyuncakçıya gittiğimde org, gitar ve sazları gördüm. Annemden org almasını istedim. Pandemi sürecinde orga daha fazla yoğunlaştım. Annemin telefonu ile videolar çekip sosyal medyaya yükledim. Sonra videolarım beğeni almaya başladı. Herkes kendi sayfasında paylaşmaya başladı ve bana olan ilgileri arttı. Güzel bir duygu mutluyum. Telefonlar susmadı" ifadelerini kullandı.