Magazin

Popstar Bayhan Gürhan: Çok kötü bir çocukluk geçirdim; kaybolmuş bir ruh gibiydim

11 Ocak 2021 09:12

Uzman klinik psikolog Gökhan Çınar’ın sunduğu “Katarsis X-TRA”nın konuğu “Popstar”da tanınan Bayhan Gürhan oldu. Şarkıcı, annesinin kendilerine fare zehri içirmeye çalıştığını ve çok kötü bir çocukluk geçirdiğini anlattı. Bayhan, "Kaybolmuş bir ruh gibiydim” dedi.

“Evimiz Adana’da tarla kenarındaydı. Annem ve ablamla yaşardım. Babamın bizden bağımsız Almanya’da bambaşka bir hayatı vardı. Hatırladığım en net şey hep karnım açtı” diyen Bayhan Gürhan, annesinin vefatını şu sözlerle anlattı:

“Annemin aramızdan ayrılışı çok üzücüdür. Bir gün birlikte fare zehri aldık ve evimize gittik. Eve vardığımızda zehri çay bardağına doldurdu. İlk önce ablama uzattı, o istemedi. Ardından bana uzattı, ben tam bardağı alıp içecekken ablam engelledi. Sonunda ise annem o zehirden içer gibi oldu. O an hatırladığım tek şey, bağırarak dışarı çıktı ve o andan sonra bir daha annemi hiç görmedim. Bu çaresizlikle yapılmış bir şeydi. Ben çok kötü bir çocukluk yaşadım.”

“Ablamı Almanya’da trafik kazasında kaybettik”

Popstar Bayhan, annesini kaybettikten sonra Almanya’ya babasının yanına gittiklerini söyledi. BAYHAN, “Orada da üvey annemiz oldu. Bizi aç bırakırdı. Sonra kendimi Almanya’da bir çocuk esirgeme kurumunda buldum. Bir sene boyunca rahibeler bize baktı. Ablam, Almanya’da okumaya devam etti, ben Türkiye’ye geldim. Ablamı orada trafik kazasında kaybettik” dedi.

“Kaybolmuş bir ruh gibiydim”

 Şarkıcı, “İstanbul’a geldim bir şeyler yapmaya çalıştım. Hep şarkı söylerdim. Kaybolmuş bir ruh gibiydim” dedi.