Yaşam

Ormanda genç kıza 'işkence'ye 6 gözaltı

Şüpheliler, polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecek

03 Şubat 2019 17:59

Antalya'da, tartıştıkları S.D. (18) adlı genç kızı ormanlık alana götürüp darbeden 6 kişi gözaltına alındı.

NTV'nin haberine göre, olay, 31 Ocak Perşembe günü Kepez ilçesi Mazı Dağı mevkiindeki ormanlık alanda meydana geldi.

Şüphelilerden S., erkek arkadaşı Yasin K. ile ilişkisi olduğu iddiasıyla S.D.'yi darbetti. Bir süre sonra grup otomobile binerek, Konuksever Mahallesi'nde boşluk alanda Yasin K. ile buluştu. Gruptakilerden bazıları Yasin K.'nin otomobiline binerek, iki araçla yeniden Mazı Dağı ormanlık alana gidildi. Burada Yasin K.'nin yanı sıra diğerleri de S.D.'yi darbetti.

Saçından sürükleyip dakikalarca tekme-tokat genç genç kızı döven grup, ardından parasını da gasp etmeye çalıştı. Ardından 6 kişi S.D.'yi, olayı kimseye anlatmaması ve şikayetçi olması halinde ailesine de zarar vermekle tehdit etti. Saldırganlar dakikalarca süren şiddet anlarını da cep telefonuyla kaydetti.

Görüntülerin basına yansımasının ardından Antalya İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı. Kepez İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri, kimliklerini belirlediği 3'ü 18'den küçük 6 şüpheliyi, eş zamanlı operasyonla gözaltına aldı. Şüpheliler, polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecek.