Magazin

Murat Dalkılıç'tan “Merve Boluğur, Murat’tan sonra kendini toparlayamadı” yorumlarıyla ilgili açıklama

06 Ağustos 2022 00:40

Şarkıcı Murat Dalkılıç, eski eşi oyuncu Merve Boluğur'a boşandıktan sonra paylaşımları üzerinden gelen gelen "Bu kız delirdi, Murat’tan sonra kendini toparlayamadı” yorumlarına tepki gösterdi. Ne kadar tehlikeli olduğunuzun bir an önce farkına varıp bu işe bir an evvel son vermenizi tüm kalbimle diliyorum" diyen Dalkılıç, "Merve ayrılma nedenini canı isterse açıklar." ifadelerini kullandı. 

2015'te evlenen Boluğur-Dalkılıç çifti 2017'de evliliklerini noktalamıştı. Boluğur'un boşandıktan sonra yaptığı paylaşımlara "Murat'tan sonra toplayamadı" yorumlarına Instagram hesabından yanıt veren Dalkılıç, özetle şu ifadeleri kullandı: 

"Bir süredir tüm medya mecralarında eski eşim Merve'nin özgürce canı nasıl istiyorsa öyle yaşadığı halini toplumla paylaşıyor olmasını hangi hakla "bu kız delirdi" etiketiyle her gün her saat durmaksızın! her şeyin görünür olduğu mecralarla paylaşırsınız Muhatabı bunları her gün görüyor hiç mi düşünmüyorsunuz? Asıl sizin bu atıflarınız ile herhangi bir insanın ne kadar üzülerek o hale dönüşebileceğinin farkında değil misiniz? Ne kadar tehlikeli olduğunuzun bir an önce farkında varıp, bu işe bir an evvel son vermenizi tüm kalbimle diliyorum!"