Medya

MHP MYK Üyesi Şişman, T24 yazar ve programcısı Şirin Payzın'ı babasının vefat ilanını paylaşarak tehdit etti

"Anlayacağınız dilden the end, Türk'ün kökleri sizleri sardıkça kuduracaksınız, nefes alamayacaksınız"

Şirin Payzın - Selami Şişman

01 Eylül 2020 09:30

MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Selami Şişman, T24 yazar ve programcısı Şirin Payzın'ı babası gazeteci Nizam Payzın'ın vefat ilanını paylaşarak tehdit etti.

Payzın'ın Bahçeli paylaşımına yorum yapan Şişman, "Bülbül yuvasının ,kapana kısılmış, suyun öbür yakasının köksüz ,lağımcıları, Türk vatanında yaptıklarınız ,yapacaklarınız için anlayacağınız dilden the end, Türk'ün kökleri sizleri sardıkça kuduracaksınız, nefes alamayacaksınız" ifadesini kullandı. 

Payzın'dan tepki: Korkmuyorum, istediğin kadar tehdit et!

Şirin Payzın, Şişman'ın tehdit tweetini alıntılayarak, "MHP MYK üyesiymiş öyle yazıyor profilinde. Bana attığı mesaj, babamın vefat ilanını kullanmış... Bir de beni tehdit ediyor...  Şimdi bunu dava etsem bu ahlaksıza prim vermiş olacağım... Bu arada not: Korkmuyorum! İstediğin kadar tehdit et! Vefat etmiş babamın ölüm ilanını kullanarak beni tehdit eden, etmeye cesaret eden bu adam siyasi parti yönetiminde. Cesaret ediyor çünkü etmemesi için neden yok... Hukuk yok ,ahlak kalmadı. Rakip siyasetçilere 'Soysuz' de, milletvekili, gazetecileri tehdit et." diyerek tepkisini gösterdi.