Magazin

Kinsey Wolanski'nin Instagram hesabı yeniden açıldı

Wolanski’nin Instagram'ındaki olağanüstü takipçi artışı nedeniyle hesabı birkaç hafta askıya alınmıştı

14 Haziran 2019 22:13

Tottenham ile Liverpool arasında oynanan Şampiyonlar Ligi finalinde sahaya girerek maçın kısa süreli durmasına sebep olan Kinsey Wolanski'ye iyi haber geldi. Wolanski'nin hesabı yeniden açıldı.

Üzerinde cinsel içerikli film sitesinin reklamı bulunan bir mayo ile sahaya giren Kinsey Wolanski, apar topar dışarı çıkarılmış, bu eylemiyle de web sitesine 4 milyon dolar reklam geliri kazandırmıştı.

Kinsey Wolanski’nin Instagram'ındaki olağanüstü takipçi artışı nedeniyle de hesabı birkaç hafta askıya alınmıştı. Instagram'ın bu uygulamasının ardından Wolanski'nin 3 milyon takipçili hesabı yeniden açıldı. Şampiyonlar Ligi finalinden önce ise Wolanski'nin sadece 240 bin takipçisi bulunuyordu.

Sevgilisiyle Kapadokya'ya gelmişler

Sosyal medya fenomeni olan Kinsey Wolanski Ocak 2019 yılında Slasher Party isimli filmde rol almış Brittany karakterine hayat vermişti. Kinsey Wolanski'nin, 20 gün önce sevgilisiyle birlikte Kapadokya'da tatil yaptığı ortaya çıktı. 2 gün boyunca Kapadokya'da kalan Wolanski'nin, sevgilisiyle at bindiği ve Göreme'de gezdiği öğrenildi.