Magazin

İddia: Adriana Lima yakın çevresine "Metin beni kullandı" diyor

Lima, ayrıldıkları iddialarına, "Bizimle uğraşmayın, aşığım" demişti

03 Şubat 2019 14:32

 

Amerikan basını Adriana Lima'yla Metin Hara ilişkisinin tamamen bittiğini duyurdu. Top modelin, Türk yazarın kendisinden çıkar elde etme çabası içerisinde olduğuna kanaat getirdiği iddia edildi. Öte yandan söz konusu haberlerde Lima'nın yakın çevresine Metin Hara'nın kendisini kullandığını söylediği belirtildi.

Dünyaca ünlü model Adriana Lİma’yla Türk yazar Metin Hara arasında bir buçuk yıl önce başlayan aşk çok konuşulmuştu. Metin Hara’nın reklam peşinde olduğu, ilişkinin proje olabileceği iddiası günlerce tartışılmış, iddialara Adriana Lima çıkan bu iddialara cevap vererek “Bizimle uğraşmayın, aşığım” demişti. Fakat aralık ayında Adriana Lima sosyal medya hesabında Metin Hara’yı takipten çıkartarak şunları yazmıştı:

“Kadınlar, siz kötü yetiştirilmiş erkekler için bir rehabilitasyon merkezi değilsiniz. Onu düzeltmek, değiştirmek, yetiştirmek ya da büyütmek sizin göreviniz değil. Siz bir yol arkadaşı arıyorsunuz; bir proje değil!”

10 Ocak’ta Amerika’ya giden Metin Hara Adriana’yla el ele çekilmiş fotoğraflarını yayınlayarak "Ayrılmadık" demişti.

Cumhuriyet'te yer alan habere göre, Amerikan The People dergisi de, "Haberimizi teyit ettirdik" diyerek ayrılığın doğru olduğunu belirtti. Derginin iddiasına göre, Adriana, yakın çevresine Metin Hara'nın kendisini kullandığını söylemiş.