Magazin

Gonca Vuslateri, "Şu açıklamayı yapmaktan utanıyorum" dedi, sitem etti

"Bir ton hayvan atıldı sokağa, yazıktır, günahtır"

24 Nisan 2020 08:38

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda, tepkisini dile getirdi.

Vuslateri, geçen gün yaptığı bir paylaşımla kedisinin rahatsızlandığını söylemiş dün de durumu hakkında bilgi vermişti. Vuslateri'nin söz konusu paylaşımı sonrasında koronavirüs salgını üzerinden bazı yorumlar yapılmış ve hayvanlardan da bu hastalığın bulaştığı gibi bazı iddialar ortaya atılmıştı.

Bu iddialara tepki gösteren Vuslateri, "Şu açıklamayı yapmaktan utanıyorum" derken, "Yazıktır, günahtır.. Ayıptır" diye belirtti. Vuslateri ayrıca, kedisinin hızla iyileştiğini de duyurdu.

Gonca Vuslateri paylaşımında şunları yazdı:

“Hızla iyileşiyor Tabu… İnsanların mücadelesini verdiği Covid ile bin yıldır kedilerde görülen Corona’yı da birbirine karıştıran-bir kez olsun araştırma yapmamış kesim için bir aşı üretilemediği için. Şu açıklamayı yapmaktan utanıyorum. Yahu kedilerin rahatsızlığı ile insanların yaşadığının ne alakası var. Ağzımda uyuyor bu hayvan benim. Hayvan sevmeyen birine de bahane oldu bu gündem. Biraz merak edin hayatta bir şeyleri. Hep mi gaddarlığı haklı çıkarma çabası. Bir ton hayvan atıldı sokağa. Yazıktır, günahtır. Ayıptır. Bunlar bir yana. Umursuyor muyum? Asla. Bir iki sevdiğim kişi panik olmuş Gonca’yı üzmesinler diye onların gönlü olsun diye yazıyorum. Yoksa beni ne saşırtabilir. Tabu iyiye gidiyor. Oh.”


TIKLAYIN  - Satın alma sahiplen | İşte yuva bulan kedilerin öncesi ve sonrası