Magazin

Bu ses kaydı Mel Gibson'nın canını çok sıkacak

Mel Gibson’ın eski sevgilisi Oksana Grigoriava'ya sarfettiği çirkin sözlerin kaydı internete düştü

11 Temmuz 2010 03:00

T24 - Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Mel Gibson’ın eski sevgilisi Oksana Grigoriava'ya sarfettiği çirkin sözlerin kaydı internete düştü.
Habertürk'ün haberine göre; MEL Gibson’ın eski sevgilisi Oksana Grigoriava’yı “Seni gül bahçesine gömerim, böyle giyinirsen zenciler sana tecavüz edecek” diyerek tehdit ettiğini ispatlayan ses kaydı internete düştü.
Bu kaydın yayınlanmasıyla aktör, kariyerinin en zor dönemlerinden birini yaşamaya başladı. Ses kaydında bir hafta önce çıkan haberlerde de iddia edildiği gibi, Gibson’ın (54) uğruna 470 milyon
dolar ödeyerek eski eşinden boşandığı Oksana Grigoriava’ya ağza alınmayacak hakaretlerde bulunduğu ve küfrettiği duyuluyor. Ses kaydında Gibson’ın “Beni utandırıyorsun, beni ne hale getirdiğini
görüyor musun? Domuza benziyorsun, bu kıyafetlerinle bir grup zencinin tecavüzüne uğrarsan bunun sorumlusu sensin” dediği duyuluyor.


Silikonlarına bile küfür etti

Sevgilisinin göğüslerine silikon taktırmasını da eleştirdiği duyulan Gibson şöyle konuşuyor: “Eğer bir Vegas o...pusu, Vegas fahişesi gibi görünmek istiyorsan dursun bu silikon. Dar giysilerinle etrafta dolanıyorsun. Buna daha fazla dayanamayacağım. Ben sadece doğruları söylüyorum. Sana inancım kalmadı. Sana güvenmiyorum. Seni sevmiyorum artık, kendi çocuğuma bakarım ama seni istemiyorum artık”. Gibson tarafından giyimiyle fazla provokatif olmakla suçlanan Grigoriava, Gibson’ın sesini dövülmekten korktuğu için kaydettiğini söyledi.


İlk darbe bağlı olduğu ajanstan geldi.


Gibson’ın ırkçı sözlerinin internete düşmesinin ardından ilk somut tepki, bağlı olduğu oyuncu ajansından geldi. William Morris Endeavor Entertainment şirketi Oscarlı oyuncuyla sözleşmesini feshettiğini açıkladı.


Zenciler tecavüz eder’ sözü ırkçı bulundu.

GIBSON’ın “Zenciler sana tecavüz edecek” gibi ırkçı sözlerinin büyük tepki görmesi bekleniyor. “Passion of The Christ-Tutku” filmiyle Hıristiyan ve Yahudi dünyasını karşı karşıya getiren Gibson,
2008 yılında, ABD’nin Malibu kentinde kendisini alkollü halde yakalayan trafik polisleriyle konuşurken Yahudilere hakaret etmiş ve onları tüm savaşların sorumlusu olmakla suçlamıştı. Bu hakaret üzerine Yahudiler, Gibson’ı protesto etmişti.