Magazin

Behzat Ç.'nin 'Hayalet'i İnanç Konukçu'dan Erdal Beşikçioğlu'na: Çık bir açıklama yap, insanların ekmeğiyle ben oynamadım de!

29 Aralık 2019 10:07

Geçen sezon Blu TV üzerinden ekranlara dönen Behzat Ç. dizisinin ikinci sezonda devam etmeyeceğinin öğrenilmesinin ardından dizide Hayalet karakterini canlandıran İnanç Konukçu, Behzat karakterini canlandıran Erdal Beşikçioğlu'na tepki verdi. Dizinin devam etmeme nedeni merak konusu olmaya devam ederken Konukçu, Beşikçioğlu'na "Çık bir açıklama yap, insanların ekmeğiyle ben oynamadım de!" dedi.

Dizinin ikinci sezonda devam etmeyeceğini doğrulayan İnanç Konukçu Twitter hesabı üzerinden açıklamalar yaptı. Konukçu, "Arkadaşlar, Behzat Ç. yok... Var ise de bundan sonra benim için yok. Evet ben inanç konukçu. Sevgi ve saygı ile, iyi yıllar" dedi. 

İkinci bir mesajda Behzat Ç. karakterini canlandıran Erdal Beşikçioğlu'nu etiketleyen Konukçu, "Benden ötürü mü? Senden ötürü mü? Sayın Beşikçioğlu çık bir açıklama yap! İnsanların ekmeğiyle ben oynamadım de! Çok emeğin var! Bittim de! Tükendim de! Bir şey de lütfen! yazdı.