Magazin

Amber Heard, Hollywood'u terk edip Madrid'e taşındı

Eski eşi Johnny Depp'in açtığı iftira davasını kaybeden Heard, Kaliforniya'daki evini 1,1 milyon dolara satmıştı

05 Mayıs 2023 18:28

Amber Heard, Hollywood'u terk ederek İspanya'nın Madrid kentine taşındı. Daily Mail'den Alison Boshoff, dün yayımlanan makalesinde "Heard'ün Hollywood'u terk ettiğini ve küçük kızı Oonagh ile birlikte sessizce İspanya'ya taşındığını açıklayabilirim" diye yazdı.

Boshoff'un makalesine göre Heard'ün bir arkadaşı "Amber İspanyolca biliyor ve orada mutlu, kızını tüm gürültüden uzakta büyütüyor" dedi.

Independent Türkçe'nin Daily Mail'e dayandırdığı haberine göre Johnny Depp'ten olaylı bir şekilde boşanan Heard'ün arkadaşı ayrıca 37 yaşındaki aktrisin bir gün Tinseltown'a geri dönebileceğini de söyledi: "İşe ya da Hollywood'a dönmek için acelesi olduğunu sanmıyorum ama muhtemelen doğru zaman geldiğinde, doğru proje için geri dönecektir."

Heard, Temmuz 2022'de Kaliforniya'nın Yucca Valley bölgesindeki evini 1,1 milyon dolara sattı. Aquaman'in yıldızı, o zamandan beri İspanya'da bolca vakit geçirdi. Alison Boshoff makalesinde ayrıca, "Heard'ün kız arkadaşından hiçbir iz yok" diye yazdı. Heard, daha önce görüntü yönetmeni kız arkadaşı Bianca Butti ile İspanya'da görüntülenmişti.