Magazin

Ahu Tuğba, ABD'de trafik kazası geçirdi; ameliyatı 8 saatten uzun sürdü!

25 Nisan 2024 14:27

Yeşilçam'ın yıldız oyuncusu Ahu Tuğba, Los Angeles'ta trafik kazası geçirdi. Kaburgalarında kırık bulunan Tuğba, acil olarak Los Angeles'ta bulunan Katolik Hastanesi'ne kaldırılarak ameliyata alındı.

Banker Bilo, Dokunmayın Şabanıma, Kayıp Kızlar, Beyaz Ölüm, Elveda Dostum, Taçsız Kraliçe, Bir Aşk Bin Günah, Akrep, Yosma, Zifaf, Yapışık Kardeşler gibi filmleriyle 80'li yılların yıldız ismi haline gelen Ahu Tuğba'nın Los Angeles'ta trafik kazası geçirdiği öğrenildi.

SnobMagazin'de yer alan habere göre; Los Angeles'ta Katolik Hastanesi'ne kaldırılan Tuğba'nın kaburgalarının kırıldığı ameliyatının 8 saatten fazla sürdüğü kaydedildi.

Ahu Tuğba'nın kişisel Instagram hesabından açıklama yapan ve isminin Füsun olduğunu söyleyen kişi, "8 saatin üzerinde ameliyatı geçti. Ahumun morali bozulmasın. Bizim çok değerlimiz, dua gönderin, duanızı eksik etmeyin" dedi.

Füsun Hanım, "Kaburgaları kırık dediler. Kanı da zor bulunuyormuş, 0 rh -" açıklamasını da diye de ekledi.

İddiaya göre; Ahu Tuğba'nın Türkiye'den gelen bir telefon görüşmesi sonucu öfkeyle direksiyona oturdu. Telefonda aldığı haberin ise evinin yıkılıp, yerine yol yapılacağı belirtildi.