Gündem
SemtPati Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İpek Kıraç, milletvekillerine çağrıda bulunarak, “Kullanacakları bu oy, insanlar ve asırlardır bizimle aynı coğrafyayı paylaşan köpekler arasında taraf seçmekle ilgili değil; dostlarımızı düşmana çevirmeyelim” dedi
Politika
Özel, "Grubumuz direndi, mücadele etti ve canlarımızı katliamdan kurtardı. Kendilerini tebrik ediyorum. Ancak tehlike geçmiş değil" diyerek mücadelenin devam edeceğini söyledi
Daha Fazla
© Tüm hakları saklıdır.