Magazin

Deniz Akkaya kızına isyan etti: Fiziken bana saldırması yetmediği gibi beni 1,5 saat balkona kilitledi

28 Mayıs 2024 11:52

T24 Video

Eski model, sunucu ve oyuncu Deniz Akkaya 15 yaşındaki kızıyla karakolluk oldu. Efe Önbilgin ile evliliğinden dünyaya gelen 15 yaşındaki kızı Ayşe’nin kendisine saldırıp, balkona kilitlediğini söyleyen Akkaya polisler tarafından kurtarıldığını söyledi. Akkaya, konuyla ilgili çektiği bir dizi videoyu sosyal medya hesabından paylaşarak yaşananlar hakkında yorum yapanlara ateş püskürdü. Deniz Akkaya, yayınladığı videolardan önce yaşadıklarını şu ifadelerle aktarmıştı:

“1997 senesinde başlayan kariyerin ve çok mutlu bir hayatın akabinde son derece yanlış bir baba seçimi ile  hamile kaldım ve hayatım resmen kabusa döndü. Bir ruh hastası ile verdiğim velayet savaşı  bir ömür sürdü. Az önce 16 senedir resmen tek başıma baktığım kızımın  benden ısrarla sakladığı telefonunu ele geçirdim. Benden habersiz yurtdışı planları ve fazlasını bulmam neticesinde telefona el koydum. Fiziken bana saldırması yetmediği gibi beni 1.5 saat balkona kilitledi. Komşuların ve güvenliğin ricaları karşılıksız kalınca 3 kez 112'yi aramam neticesinde kurtarıldım. Polislere de karşı çıkan sonrasında birde hızını alamayıp bana itibar suikasti yapan bu ruh haline, ergenliğin arkasına saklanmasına izin vermeyeceğim. Biz nerede hata yaptık biliyor musunuz; kontrolsüzce severek! Anne olmak bu değil ve  olmamalı. Allah tüm annelere sabır versin.”

Bu paylaşıma gelen yorumlar üzerine Deniz Akkaya “Bazı gerizekalılar benim hayatımı yaşamazken boş yapıyor!!! Beni saatlerce balkona kitleyen kızım, polisleri aramaya cesaret edemez derken aramam neticesinde gelen ekiplere çıkardığı zorluk yetmedi birde beni dövdü diyerek itibar suikastine geçti. Ben bu hayatı, birileri üstünde tepinsin diye inşa etmedim. Bilip bilmeden bu hayatı yorum yapmayın!!!” notuyla bir paylaşım daha yaptıktan sonra konuyu anlattığı videoları yayınladı.

Akkaya “Karakoldan yeni geldim bazı ucubeler bazı haddini bilmezler benim postumun altına dangalakça yorumlar yapıyorlar hepinizi tek tek mahkemeye vereceğim.

Ama mahkemeye vermeden önce kime yorum yaptığınızı iyi öğrenin bir anne olarak sizin geçmediğiniz yüzlerce yoldan geçtim ben. Sevenlerin ve destekleyenlerin kalpten yorum yapanlar sizi tenzih ederim. Bazı şeyler dışardan çok havalı gözüküyor ama öyle değil” ifadeleriyle yayınladığı ilk video ardından 5 video daha yayınlayarak yaşadıklarını anlattı.