Magazin

Transit yolcu olarak İstanbul'a gelen Paris Hilton, gümrüksüz satış mağazasından ne aldı?

Paris Hilton,nişanlısı Chris Zylka Ukrayna'nın Lviv şehrine uçtu

30 Mart 2018 23:40

ABD'li şov yıldızı Paris Hilton, nişanlısı oyuncu ve model Chris Zylka ile birlikte Ukrayna'ya gitmek için transit yolcu olarak İstanbul'a geldi. Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde  hayranlarının fotoğraf çekilme isteğini kırmayan Hilton,  gümrüksüz satış mağazasından Barbie bebek ve baklava aldı. Hilton,  geçtiğimiz günlerde kaybetmesi ve ardından bulmasıyla gündem olan 2 milyon dolarlık yüzüğünü de basın mensuplarına gösterdi. 

Dünyaca ünlü Hilton oteller zincirinin varisi ABD'li şarkıcı, aktris, model ve moda tasarımcısı Paris Hilton, Türk Hava Yolları'nın TK-10 sefer sayılı tarifeli uçağıyla saat 17.50 sıralarında Amerika'nın Los Angeles şehrinden İstanbul Atatürk Havalimanı'na geldi. Paris Hilton ve nişanlısı Chris Zylka saat 18.50'deki Lviv uçağına gitmek için transit yolcu salonuna geçti.

Barbie bebek ve baklava aldı

Burada bulunan gümrüksüz satış mağazasından Barbie bebek ve baklava alan ünlü çift yolcuların fotoğraf çekilme isteğini kırmadı. Samimi tavırlarıyla dikkat çeken Paris Hilton'u hayranları, cep telefonlarına kaydetti.

"Gelecek ay İstanbul'a geleceğim"

Havalimanı'nda kendisini takip eden gazetecilere açıklama da bulunan Hilton; "Yeniden İstanbul'da olmak güzel. Aslında gelecek ay moda gösterisi için yeniden geleceğim. Şimdi konser için Ukrayna'ya uçuyoruz. Benim favori şehirlerim arasında yer alan İstanbul'a gelmek için sabırsızlanıyorum" dedi.

Dünya basınında önce kaybettiği daha sonra bulduğu iki milyon dolarlık yüzüğüyle gündeme gelen Paris Hilton'un aynı yüzüğü taktığı görüldü. Kendisini görüntüleyen basın mensuplarının kaybolan yüzüğü sorması üzerine elindeki yüzüğü gösterdi.

Uçuş saatinin gelmesi birlikte Paris Hilton,nişanlısı Chris Zylka Ukrayna'nın Lviv şehrine uçtu.