Yaşam

Sultangazi'de bir kadını döverek araçtan atan kişi yakalandı

Darp edilen kadının, nişanlısından şikâyetçi olmadığı öğrenildi

31 Mayıs 2019 20:53

İstanbul Sultangazi'de bir kadını döverek araçtan atan kişi yakalandı. Olaydan sonra şikayetçi olmamasına rağmen genç kadın da ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Olay, Zübeyde Hanım Mahallesi'nde geçtiğimiz günlerde meydana geldi. Seyir halindeki otomobilin içindeki kadın ile sürücü arasında kavga çıktı. Sürücü, yumrukladığı kadını kapısını açtığı otomobilden  attı.

Yere düştükten sonra otomobile tutunan genç kadın, metrelerce sürüklendi. Olaya tanık olan çevredeki vatandaşlar, genç kadının yardımına koştu. Kadını darp ederek otomobilden atan sürücü, olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Yaralanan genç kadın, çevredekilerin yardım teklifini kabul etmedi. Nişanlısı olduğu belirttiği kişiden şikâyetçi de olmayan kadın taksiyle uzaklaştı.

Polis harekete geçti

Olayın basına yansıması üzerine Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Plakadan kimliği tespit edilen kişi yakalandı. Şikayetçi olmayan genç kadın da tespit edildi.  Kadın ve dayak atan kişi, ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. (DHA)