Spor

Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay: Mutlaka Fenerbahçe maçından puan ve puanlar almak zorundayız

10 Mayıs 2021 11:03

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Fenerbahçe ile Süper Lig'in 41. haftasında oynayacakları maç öncesinde konuştu ve "Mutlaka Fenerbahçe maçından puan ve puanlar almak zorundayız" dedi.

Fenerbahçe maçından beşincilik yarışında olmaları dolayısıyla puan almak zorunda olduklarını söyleyen Çalımbay, "İşimize, mesleğimize çok saygılıyız, belli bir sorumluluğumuz var, ona göre devam ediyoruz. Bizim mutlaka Fenerbahçe maçından puan veya puanlar almak zorundayız. Oynayacağımız maç da belki şampiyonluğu etkileyecek, kolay maç olmaz. Elimizden gelen her şeyi yapacağız, şu aralarda biraz eksiğimiz var. Yatabare, Boyd, Samba yok, Erdoğan da maalesef sakatlandı ve Aaron da yok. Onun dışında bir sorunumuz yok ama sahaya çıkacak kadromuz var" diye konuştu.

Sosyal medyaya aldırış etmediğini de söyleyen teknik adam, "Sosyal medyada birçok şey oluyor. Beşiktaş ile berabere kaldığımızda ya da yendiğimizde farklı, yenildiğimizde taraftarlarımızdan farklı konuşuluyor. Bunlara alıştık, seveni var, sevmeyeni var, kimin ne yazdığı belli olmuyor. Biz sadece sahaya bakıyoruz." ifadelerini kullandı.