Gündem

Şahan Gökbakar'dan 'sesi kısan' TRT Haber'e tepki: Fuat Kozluklu, sen muhabir falan değilsin!”

Kozluklu yayın yaptığı sırada yanına gelen bir depremzedenin "Merhaba sorar mısınız yöneticilerinize iki gün boyunca, 50 saat boyunca burayı yapayalnız bıraktıkları için memnunlar mı?" sorusu üzerine, kanal yayının sesini kesmişti

11 Şubat 2023 11:10

TRT Haber merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 20 bin 665 kişinin yaşamını yitirmesine yol açan depremlerin ardından muhabiri Fuat Kozluklu'yu deprem bölgesine gönderdi.

Kozluklu yayın yaptığı sırada yanına gelen bir depremzedenin "Merhaba sorar mısınız yöneticilerinize iki gün boyunca, 50 saat boyunca burayı yapayalnız bıraktıkları için memnunlar mı?" sorusu üzerine, kanal yayının sesini kesti.

Yaşanan o anları sosyal medya hesabından paylaşan oyuncu ve komedyen Şahan Gökbakar, hem kanala hem de muhabir kozluklu'ya tepki gösterdi. Gökbakar, şöyle konuştu:

“Korku dolu bilinmezliğin imdat çığlığını atan kardeşlerinden biri yanına geldi yüzüne bakmadın?!? Kaşkolun ve şiirsel anlatımınla, karizma on numara, konuşuyorsun! Hani?! Bir de bu kardeşin drama tanıklık etseydin ya! Yemez! Hemen kısın sesi! Fuat Kozluklu sen muhabir falan değilsin!”

TIKLAYIN | TRT canlı yayınında sansür | Depremzede isyan edince yayını kestiler