Gündem

POLİSE KÜFÜR EDEREK KAÇAN TAKSİCİYE ADLİ İŞLEM BAŞLATILARAK PARA CEZASI KESİLDİ

  Çağatay KENARLI, İstanbul DHA Şişli'de arızalı aracın arkasında oluşan trafiği açmak için çalışan polise küfür ve hakaret ederek olay yerinden kaçan taksiciye 470 lira para ceza kesilerek adli işlem başlatıldı

01 Haziran 2018 17:32


 
Çağatay KENARLI, İstanbul DHA
Şişli\'de arızalı aracın arkasında oluşan trafiği açmak için çalışan polise küfür ve hakaret ederek olay yerinden kaçan taksiciye 470 lira para ceza kesilerek adli işlem başlatıldı. 
Olay, Şişli Merkez Mahallesi Aytekin Kotil Caddesi\'nde 31 Mart 2018\'de meydana geldi. Emniyet kaynaklarından edinilen bilgiye göre, 
Aytekin Kotil Caddesi\'nde bir otomobilin arızalı olduğu ve trafiği engellediği ihbarı üzerine Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliği\'nde çekicide görevli polis memuru U.S.T. olay yerine gitti.  34 TFP 94 plakalı taksi sürücüsü Ebubekir Vermez araçları yönlendiren polis ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine polis memuru, taksicinin evraklarını kontrol etmek istedi. Evrakları vermeyen taksici polis memuruna hakaret ve küfür ederek olay yerinden kaçtı. 
 
TAKSİCİYE ADLİ İŞLEM YAPILARAK PARA CEZASI VERİLDİ
Polis ekipleri tarafından aynı gün Şişli\'de bir AVM\'nin girişinde yakalanan Vermez\'e \'Görevli memura mukavemet\', \'Görevi yaptırmamak için direnme- tehdit\' ve \'Hakaret\' suçlarından adli işlem başlatıldığı öğrenildi. Öte yandan taksici Ebubekir Vermez\'e trafik polisinin \'uyarı ve işaretlerine uymamak\' ile \'Görevliye evraklarını vermemek\' suçlarından toplam 470 lira trafik cezası kesildi. 

Görüntü Dökümü
--------
Cep telefonu görüntüsü
-Takisici ile polisin bağırışması 
-Vatandaşların polisi ve taksiciyi engellemesi
-Taksicinin gidişi
-Genel ve detaylar
 

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir