Gündem

Papağan 'Paşa'ya doğum günü partisi

Uğur AYDIN/GÖLCÜK (Kocaeli), (DHA)- KOCAELİ'nin Gölcük ilçesinde kafe sahibi Özdilek Ürpek, 7 yaşına giren 'Paşa' isimli papağanı için doğum günü organizasyonu düzenledi

11 Mart 2018 15:27

Uğur AYDIN/GÖLCÜK (Kocaeli), (DHA)- KOCAELİ\'nin Gölcük ilçesinde kafe sahibi Özdilek Ürpek, 7 yaşına giren \'Paşa\' isimli papağanı için doğum günü organizasyonu düzenledi.
Gölcük ilçesi Topçular Mahallesi, Mimar Sinan Caddesi\'nde kafe işleten Özdilek Ürpek, sahibi olduğu \'Paşa\' isimli papağanın 7\'nci yaş günü için organizasyon düzenledi. Çocukların ilgi gösterdiği doğum günü organizasyonunda Paşa için şarkılar çalındı ve pasta kesildi.
Papağanı Paşa\'nın artık evladı gibi olduğunu söyleyen Özdilek Ürpek, \"17 Ekim 2016 tarihinde Paşa\'yla Antalya Manavgat\'ta tanıştık. Manavgat\'tan aldım getirdim. Yaklaşık 1.5 senedir bizimle. Evladımız gibi oldu, her akşam evimize, her sabah işyerimize Paşa\'yla beraber gidip gelmekteyiz. Benden önceki sahipleri Antalya Manavgat\'ta yat çekimlerinde fotoğraf çekimi için kullanmış, arkadaşlarım sayesinde Paşa\'yla tanışma fırsatım oldu. Bugünde tandık dost ve arkadaşlarımızla Paşa\'nın doğum gününü kutluyoruz\" dedi.

FOTOĞRAFLI

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir