Magazin

Oscar ödüllü oyuncu Russell Crowe’dan Cem Yılmaz'a: Sabırsızlanıyorum

Cem Yılmaz, “Son Umut” filminde birlikte rol aldığı Russell Crowe'un doğum gününü kutladı

09 Nisan 2019 11:01

Oscar ödüllü oyuncu Russell Crowe ile ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın sosyal medyadaki konuşmaları dikkati çekti. Cem Yılmaz, “Son Umut” filminde birlikte rol aldığı Russell Crowe’un doğum gününü “Mutlu yıllar. Kral olmak iyidir” mesajıyla kutladı. Crowe, Yılmaz'a yanıtında, "Belki bir etkinlik olur. Belki sen ve ben tarihi bir sette. Seni yeniden görmek için sabırsızlanıyorum" dedi.

Komedyen Cem Yılmaz, “Son Umut” filminde birlikte rol aldığı Russell Crowe'un doğum gününü kutladı. Russell Crowe’dan, Cem Yılmaz’a yanıt gecikmedi. Oyuncu, komedyenin mesajına “Selam güzel arkadaşım. Kral olmak konusunda her şeyi biliyorsun. Seni ve ülkendeki değerli arkadaşlarımı seviyorum. Türkiye’ye geri gelmek için sabırsızlanıyorum. Belki bir etkinlik olur. Belki sen ve ben tarihi bir sette. Seni yeniden görmek için sabırsızlanıyorum” sözleriyle yanıt verdi.

Sosyal medyada İstanbul ve Fenerbahçe ile ilgili paylaşımlar da yapan Russell Crowe, “Daha önce İstanbul’u görmediyseniz mutlaka listenize alın. Dünyanın en büyük şehirlerinden biri. Şehri çok sevdim. Ve Fenerbahçe’yi de!” diye yazdı.