Spor

Oğuzhan Özyakup: "Pozisyonlara giriyoruz ama kaçırıyoruz"

"Kırgın değilim ama üzgünüm" "Telefonla arayanlar oldu" "Taraftarın yaptıkları beni duygulandırdı" Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Oğuzhan Özyakup, maçın ardından açıklamalarda bulundu

27 Ağustos 2017 02:27

\"Kırgın değilim ama üzgünüm\"

\"Telefonla arayanlar oldu\"

\"Taraftarın yaptıkları beni duygulandırdı\"

Beşiktaş\'ın yıldız oyuncusu Oğuzhan Özyakup, maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
Geçen seneye göre maçı bitirmekte zorlandıklarını söyleyen Oğuzhan, \"Pozisyonlara giriyoruz ama kaçırıyoruz. Kasımpaşa maçında da öne geçtik, 2\'yi, 3\'ü bulamıyoruz. Geçen senelerde onları çok iyi yapıyorduk. Sezon başı, normal. Bu pozisyonlara girmek önemli olan\" şeklinde konuştu.
\"KIRGIN DEĞİLİM AMA ÜZGÜNÜM\"
A Milli Takım\'a seçilmemesiyle ilgili olarak konuşan Özyakup, \"Benim her hocaya saygım sonsuz. Kararlara da saygım sonsuz. Hocamız beğenmemiş olabilir. Benim yapmam gereken çok daha fazla çalışmak. Geçen hafta hocamızla tanışma fırsatımız oldu. Orada \'Kampta görüşürüz\' konuşması geçti. Listede ismim olmadığını görünce, kimseye kırgın olamam ama üzüldüm. Her oyuncunun hayalidir. Benim de öyle. Arkadaşlarımın yanında olmak çok isterdim. Demekki hocamızın gördüğü bir şey var. Bu konuşmadan sonra insan ister, istemez bunun arkasında farklı şeyler arar, aklıma başka şeyler geliyor. Kendimi de sorguluyorum. O formayı giymek herkese nasip olmaz. Şanslıyım ki Beşiktaş\'ın armasında da ay-yıldız var\" dedi.
\"TELEFONLA ARAYANLAR OLDU\"
Milli Takım aday kadrosunun açıklanmasının ardından Milli Takım\'daki arkadaşlarıyla bu konuyu görüşüp, görüşmemesinin sorulması üzerine yıldız futbolcu, \"Görüştük. Avrupa Şampiyonası\'nda 40 gün kamp yaptık. Telefonla arayan tabi ki oldu. Sağolsunlar beni yalnız bırakmadılar. Kararlara da saygım sonsuz\" diye cevap verdi.
\"TARAFTARIN YAPTIKLARI BENİ DUYGULANDIRDI\"
Taraftarının kendisine olan desteğinin hatırlatılması üzerine başarılı oyuncu, \"Onları mahçup etmemek için elimden geleni yapıyorum. Daha da iyisini yapmaya çalışıcam. Bugün yapılanlar beni duygulandırdı. Böyle bir aileye sahip olduğum için şükrediyorum\" açıklamasını yaptı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:
-Oğuzhan Özyakup açıklamalar
Sercan SAPANATAN - Olgucan KALKAN / İSTANBUL, (DHA)

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir