Spor

Milletvekili Kılıç, taraftarı lisanslı ürün kullanmaya davet etti

BURSA,(DHA) AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, Bursaspor’un resmi ürünlerinin satıldığı BURSASTORE Mağazası’ndan alışveriş yaparak Kulübü'ne destek oldu

10 Kasım 2018 15:18

BURSA,(DHA)

AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, Bursaspor’un resmi ürünlerinin satıldığı BURSASTORE Mağazası’ndan alışveriş yaparak Kulübü\'ne destek oldu. Kılıç, tüm taraftarları lisanslı ürün kullanmaya davet etti.

Şehrin en önemli değerlerinden olan Bursaspor’un lisanslı ürünlerinin satıldığı mağazalardan en büyüğü olan Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’ndaki BURSASTORE’u ziyaret eden Kılıç, kendisi ve çocuğu için alışveriş yaptı.

Ziyarette mağaza ile ilgili bilgilendirilen Vekil Kılıç, tek tek ürünleri inceledi. Mağazanın ürün çeşitliliği, ürün tasarımları ve iç dizaynını çok beğenen Vekil Kılıç, tüm taraftarları lisanslı ürün kullanmaya davet etti.

Her Bursalının Bursaspor’a sahip çıkması gerektiğini söyleyen Vekil Ahmet Kılıç, “Herkes bütçesi oranında kulübüne destek olmalı. Bursaspor taraftarı zaten sahiplenici yapısı ve tutkusuyla kendini kanıtlamış bir taraftar grubu. Takımımıza her zaman sahip çıktı ve çıkmaya da devam ediyor. Bizler de Bursa’yı Ankara’da temsil eden Milletvekilleri olarak şehrimizin en önemli değeri olan Bursaspor’a destek vermeyi önemsiyoruz. Maddi manevi elimizden geleni yapmaya özen gösteriyoruz. Bu anlamda da bir teşvik ve güzel bir örnek oluşturması açısından BURSASTORE’dan alışveriş yapmak istedik. Burası Bursaspor’a yakışan bir mağaza, çok beğendim. Emeği geçenlere teşekkür ederim. Her taraftarımızı lisanslı ürün alarak kulübüne destek olmaya davet ediyorum” dedi. Kılıç, Bursaspor’a Kasımpaşa maçında da başarılar diledi.

(FOTOĞRAFLI)

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir