Dünya

Mahkeme belgeleri sahnede sunuculuk yaparken verilmişti; Olivia Wilde ve Jason Sudeikis arasındaki velayet davası sonuçlandı

11 Ağustos 2022 16:01

Oyuncu ve yönetmen Olivia Wilde, eski nişanlısı oyuncu Jason Sudeikis’le arasında çocukları için süren velayet davasını kazandı. Wilde, CinemaCon’da sunuculuk yaptığı sırada sahnede kendisine verilen velayet belgeleriyle ilgili Sudeikis’i suçladı.

BuzzFeed News’da yer alan habere göre, 2020’de 9 yıllık birlikteliklerini sonlandıran Olivia Wilde ve Jason Sudeikis çiftinin iki çocuklarının velayet  davası sonuçlandı. 

Sudeikis, geçen yılın ekim ayında iki çocuğun velayetinin New York’ta olması için dilekçe vermişti. Wilde ise çocuklarının Los Angeles ve Londra arasında kendisiyle kalmasını talep ediyordu.

Page Six’in ulaştığı belgeler, mahkemenin Sudeikis’in talebini reddettiğini, California eyaletinin çocukların evi olduğuna karar verdiğini gösterdi.

Wilde, bu yıl nisan ayında CinemaCon etkinliğinde sahnede sunuculuk yaptığı sırada bir kişi sahneye çıkarak mahkeme belgelerini vermişti. 

Konuşması bölünen Wilde, Sudeikis’in bu adımla kendisini utandırdığını, belgeleri kendisine saldırgan bir biçimde ulaştırdığını söylemişti. 

Sudeikis ise belgelerin Wilde’a nasıl ulaştığı konusunda bilgi sahibi olmadığını belirtmişti.