Dünya

Leonardo DiCaprio ve Camilla Morone ayrıldı; sosyal medyada “25 yaş sınırı” şakası yeniden viral oldu

Morrone, yalnızca iki ay önce 25'inci yaş gününü kutlamıştı

31 Ağustos 2022 13:59

ABD'li ünlü aktör Leonardo DiCaprio ile model-oyuncu sevgilisi Camilia Morrone ayrılık kararı aldı. Basına yansıyan haberlere göre, 47 yaşındaki DiCaprio, kendisinden 22 yaş küçük sevgilisiyle sessiz sedasız ayrıldı. Çift, 2018'de, New York'taki yılbaşı kutlamalarında tanışmıştı.

Independent'ın derlediği habere göre, DiCaprio'nun ayrılık haberi, sosyal medyada sevgili olduğu kadınların yaşları nedeniyle gündem oldu. Kullanıcılar, ünlü aktörün, 25 yaşından büyük kadınlarla beraber olmadığını belirtirken, 2019 yılından kalma bir grafik gündem oldu.

Grafikte, DiCaprio'nun son 20 yılda sevgili olduğu bütün kadınların yaşları sütun grafik olarak gösteriliyor. Grafiğe göre, Gisele Bundchen, Bar Rafaeli ve Nina Agdal gibi ünlü isimlerle beraber olan aktörün, 25 yaşından büyük hiçbir kadınla sevgili olmadığı dikkat çekiyor. Bir Twitter kullanıcısı ise, grafikle ilgili"Bu grafik kafamda kira vermeden yaşıyor" paylaşımını yaptı.

Twitter'da 280 binden fazla beğeni alan bir paylaşımda "DiCaprio'nun 25 yaşındaki kadınlardan ayrılması kadar güvenilir başka bir fenomen yok. İstatistikler nefes kesici" yazıldı. 

Bir başka kullanıcı ise "DiCaprio sevgililerinden nasıl ayrıldığını bilmem gerek. Kadınlar 25 yaşına gelmeden önce onlarla kavga edip daha az şüpheci mi gözükmeye çalışıyor? Yoksa, doğum günlerinde uyandırıp 'Kusura bakma, yapamıyorum, benden nefret etme' mi diyor? Lütfen biri araştırsın" paylaşımını yaptı.

Bir başka tweette ise "Bu hayatta değişmeyen gerçekler ölüm, vergi ve DiCaprio'nun araba kiralayamayacak kadınlarla sevgili olması" yazıldı.