Gündem

Kızkardeşini pompalı tüfekle, babasını da bıçakla yaraladı

Bursa'da madde bağımlısı olduğu iddia edilen 25 yaşındaki Uğur A

01 Kasım 2017 05:43

Bursa\'da madde bağımlısı olduğu iddia edilen 25 yaşındaki Uğur A., yemek yüzünden tartıştığı evde dehşet saçtı. Kız kardeşini pompalı tüfekle yaralayan Uğur A., sağlık görevlilerinin müdahale ettiği sırada eve girerek bu kez kavga ettiği babasını bıçakladı. Yaralılar hastaneye kaldırılırken, Uğur A. ise polis tarafından gözaltına alındı.

Olay saat 22.00 sıralarında merkez Yıldırım İlçesi Eğitim Mahallesi Kıvanç sokak\'ta meydana geldi. Madde bağımlısı olduğu iddia edilen Uğur A., arkadaşı ile birlikte evine gelerek, üst katta oturan ailesinden iki kişilik yemek üstedi. Uğur A., bir süre sonra iddiaya göre tek kişilik yemek getiren ailesiyle tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine dairesinde bulunan pompalı tüfeği alarak üst kata çıkan Uğur A. ailesinin kapıyı açmaması üzerine pompalı tüfekle rast gele ateş açtı. Seken şarapnel parçalarının kardeşi 20 yaşındaki Damla A.\'nın sağ omzuna isabet etmesiyle bba Ufuk A. polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

SAĞLIK EKİBİNE KAPI AÇILINCA EVE GİRİP BABASINI BIÇAKLADI

Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri Damla A.\'ya müdahale etmek için içeri girdi. Bu sırada kapıda bekleyen Uğur A. da eve girerek babası ile kavga etmeye başladı. Yaşanan arbede sırasında baba Ufuk A., göğsünün sağ tarafından bıçakla yaralandı. Dehşet saçan Uğur A., olay yerine gelen polisler tarafından etkisiz hale getirilirken, yaralı baba-kız ise sağlık görevlilerinin lüdahalesinin ardından ambulansla Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi\'ne kaldırıldı. Uğur A., gözaltına alınırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Görüntü Dökümü:
--------------
-Olay yerinden görüntüler
-Şüpheli Uğur A. polis otosunda polis ekipleri ile konuşurken
-Ambuans ekiplerinden görüntüler
-Detaylar

Mehmet İNAN/BURSA,(DHA)

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir