Spor

Kevin N'Koudou, Süper Lig'de kalıyor

Kevin N'Koudou, Süper Ligin ilk 7 haftasında 4 gol atan ve takımın en etkili ismi olmuştu

04 Nisan 2023 10:02

Kevin N'Koudou'nun 4 yıllık Beşiktaş macerası sona eriyor. Siyah-beyazlılar, sözleşmesi sezon sonunda bitecek oyuncuyla kesin olarak vedalaşma kararı aldı. Bu arada N'Koudou'ya Süper Lig'den sürpriz bir talip daha çıktı.

N'Koudou için Başakşehir devreye girmeye hazırlanıyor. Sezon sonunda elinde Serdar Gürler, Patryk Szysz dışında kanat oyuncusu kalmayacak olan Başakşehir, Kevin N'Koudou ile temaslara başlayacak. İstanbul'da mutlu olan N'Koudou da Başakşehir'in işi resmiyete dökmesi halinde turuncu-lacivertlilere sıcak bakabilir. Emre Belözoğlu'nun deneyimli sol kanat oyuncusuna onay verdiği de gelen haberler arasında.

N'Koudou için ara transfer döneminde Adana Demirspor devreye girmişti. Mavi şimşekler başarılı futbolcuyla büyük oranda anlaşma sağlasa da transfer son anda gerçekleşmemişti.

Beşiktaş ile sezon fırtına gibi giren Kevin N'Koudou ilerleyen haftalarda gözden düşmüştü. Ligin ilk 7 haftasında 4 gol atan ve takımın en etkili ismi olan Kevin N'Koudou bir anda yerini kaybetmişti. (Akşam)