Gündem

Ivana Sert’i tartakladığı iddiasıyla gündeme gelmişti; yeni sevgilisi rallici Can Çelebi'den ikinci kez korunma talebinde bulundu

05 Mart 2021 10:04

Bir dönem birlikte olduğu Ivana Sert’i tartakladığı iddiasıyla gündeme gelen rallici Can Çelebi’den bu defa yeni sevgilisi Kübra Senemay Kılıçoğlu, ikinci kez korunma talebinde bulundu.

Hürriyet'ten Özge Eğrikar'ın İstanbul Aile Mahkemesi’ne ve savcılığa sunulan dilekçeyi kaynak gösterdiği haberine göre Kübra Senemay Kılıçoğlu ile Can Çelebi arasında araçları seyir halindeyken tartışma çıktı. Can Çelebi, aracını alkollüyken çok hızlı sürerek Senemay Kılıçoğlu’nu korkuttu. Çelebi’ye eşyalarını alıp evden gideceğini söyleyen Kübra Senemay Kılıçoğlu şiddete maruz kaldı.

"Bak seni öldürürüm, hiçbir eşyanı bu evden çıkaramazsın"

Kübra Senemay Kılıçoğlu ifadesinde, “Can Çelebi, eve girdiğim gibi boynumu çıplak elleriyle sıktırarak, ‘Bak seni öldürürüm, hiçbir eşyanı bu evden çıkaramazsın’ diyerek tehdit etti ve beni itekleyerek duvarın olduğu bölüme düşürdü. Sağ kulağıma vurdu. Yere düştüm. Beni bileklerimden tutarak eve sürükledi ve kapıyı üzerime kapattı. Kapıyı açmayı başardım. Bir süre sonra polis ekipleri geldi” dedi. Taraflar birbirlerinden karşılıklı şikâyetçi olunca savcılık soruşturma başlattı.

Kılıçoğlu, şikâyetin ardından bir de Can Çelebi hakkında korunma talep etti.

Talebi kabul eden mahkeme, Çelebi’nin 1 ay süreyle Kılıçoğlu’na yaklaşmamasına karar verdi. 1 ayın dolmasının ardından Kılıçoğlu tedbir süresinin uzatılmasını talep etti. Ancak mahkeme bunu gerektirecek yeni bir vaka olmadığı için Kılıçoğlu’nun talebini reddetti.

Can Çelebi, Ivana Sert ile 2015 yılında aşk yaşamaya başlamış, çiftin ilişkisi 3 yıl sürmüştü.