Gündem

İSTANBUL'DA SAHNE ALACAK SHAKİRA HAYRANLARINA SESLENDİ 

  Haber: İSTANBUL DHA Shakira 11 Temmuz'daki İstanbul konseri için hayranlarına "Merhaba Türkiye ben Shakira

31 Mayıs 2018 20:10

 

Haber: İSTANBUL DHA
Shakira 11 Temmuz\'daki İstanbul konseri için hayranlarına \"Merhaba Türkiye ben Shakira. Sizlerle 11 Temmuz\'da buluşmak için sabırsızlanıyorum\" diye seslendi. 
9 Temmuz’da İsrail’in başkenti Tel Aviv’de vereceği konseri İsrail’in Gazze’de işlediği katliama tepki olarak iptal eden Shakira, 11 Temmuz Çarşamba günü İstanbul\'da sahne alacak. 3 Haziran’da başlayacak dünya turnesi \"El Dorado\" kapsamında 11 yıl aradan sonra yeniden İstanbul\'a gelecek olan sanatçı, 40 bin kişi kapasiteli Vodafone Park\'ta sevenleriyle buluşacak. \"Waka Waka\", \"Whenever Wherever\", “Loca\" gibi hitleri ile hala müzik listelerinde yer bulan Kolombiya’lı dünyaca ünlü sanatçı, İstanbul’daki İlk konserini 2007 yılında vermişti.
Mayıs 2017’de çıkardığı 11\'inci albümü “El Dorado\" ile kısa bir süre sonra 37 ülkede iTunes üzerinden 1 numaraya ulaşan sanatçı, dijital listelerde de kendine üst sıralarda yer buldu. 104 milyondan fazla hayranı ile Facebook’ta en çok takip edilen müzisyenlerden biri olan Shakira 11 Temmuz’daki İstanbul konseri için, \"Merhaba Türkiye ben Shakira. Sizlerle 11 Temmuz\'da buluşmak için sabırsızlanıyorum\" diye seslendi. 

Görüntü Dökümü:
-Shakira\'nın videosu
-Tanıtım klibi
-2007 konserinden görüntü
-Detaylar

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir