Gündem

Haluk Levent, Emine Bulut'un kızı ile görüntülü konuştu: ''O bizim kızımız''

Levent, yaptığı Twitter paylaşımında Emine Bulut'un ailesinin avukata vekaletname verdiğini de bildirdi

26 Ağustos 2019 17:38

Ünlü şarkıcı Haluk Levent, annesi Emine Bulut'un (38), babası Fedai Varan (43) tarafından boğazından bıçaklanarak öldürülmesine tanık olan 10 yaşındaki kızları F.B.B. ile telefonda görüntülü konuştu. Konuşmanın ardından Levent, "B.'nin artık yüzü gülüyor, o bizim kızımız" dedi.

İlk günden itibaren Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı ile ailenin yanında olduklarını bildiren Levent, kendisi ile konuşurken yüzü gülen F.B.B.'nin fotoğrafını Twitter hesabından paylaştı. 

Levent, "Az önce Emine Bulut'un babası ve kardeşleri, Anadolu Halk ve Barış Platformu avukatlarına vekâletname verdiler. Davanın sıkı takipçisi olacağız. Ayrıca B'nin artık yüzü gülüyor. O bizimkızımız. B.'nin fotoğrafını koymakta tereddüt ettim önce. Ama baktım ki her tarafta her yerde onun görüntüleri var ve hep ağlayan, hepimizi kahreden görüntüleri. Bu sebeple aileden izin alarak yayınladım. Ben ona 'yakında yanına gelip şarkı söyleyeceğim' deyince gülümsedi. Hep gülsün!" ifadelerini kullandı. (DHA)