Magazin

Hakan Ural, tedavi sürecini anlattı: Yaşadığıma inanamıyorum

"Kanımda çok fazla enfeksiyon çıktı, değerlerim uçmuş"

15 Kasım 2021 15:30

Koronavirüs'e yakalanan ve bir süre hastanede tedavi altında tutulan sunucu Hakan Ural, programa geri döndü. Hastalık sürecini canlı yayında anlatan Ural, "Yaşadığıma inanamıyorum" dedi.
 
Koronavirüs'e yakalanan Hakan Ural, iyileşmesinin ardından sunuculuğunu yaptığı ‘Neler Oluyor Hayatta’ programına geri döndü.
 
16 günlük tedavisi boyunca neler yaşadığını anlatan Ural, canlı yayında "Ne zor iş ya... Gerçekten yaşadığıma kendim inanamıyorum, her şey yolunda gibiydi bir anda kötüleştim. Allah razı olsun sevenlerimizden, dualarını eksik etmeyenlerden. Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum" dedi.
 
İki doz aşı yaptırdığını da vurgulayan Ural ''İyi ki aşı yaptırmışım. Covid belirtileri devam ediyordu, kendimde bir anormallik hissettim. Ateşim hiç düşmedi. Muhakkak tomografi çektirin. Benim sürecim tomografiyle başladı. İyi ki çift aşılıyım. Benim kanımda çok fazla enfeksiyon çıktı. ‘Tedbir amaçlı kalıyorum’ diye düşündüm ama o gece benim değerlerim uçmuş. Üç gün çok zorlandım. Hastanede altı gün kaldım ama yaşadıklarıma inanamadım. Perşembe günü taburcu oldum. Bu kadar zaman geçti gibi de gelmiyor bana üç gün gibi hissediyorum ama bakıldığında 16 gün sürdü. Herhangi bir kronik hastalığım yok, sağlığıma da dikkat ederim" ifadelerini kullandı.