Spor

(Görüntülü Haber) Galatasaray taraftarından Florya'da 'Fatih Terim'li protesto!

Florya'ya Fatih Terim'in fotoğraflarıyla gelen taraftarlar, Yönetim istifa ve İmparator Fatih Terim diye bağırdılar Soner HASIRCIOĞLU - İSTANBUL  DHA Galatasaray taraftarı, Beşiktaş'ın 3-0 kazandığı derbi maçın ardından Florya Metin Oktay Tesisleri önünde

03 Aralık 2017 02:30

Florya\'ya Fatih Terim\'in fotoğraflarıyla gelen taraftarlar, Yönetim istifa ve İmparator Fatih Terim diye bağırdılar
Soner HASIRCIOĞLU - İSTANBUL  DHA
Galatasaray taraftarı, Beşiktaş\'ın 3-0 kazandığı derbi maçın ardından Florya Metin Oktay Tesisleri önünde toplanarak, Yönetim istifa ve İmparator Fatih Terim şeklinde tezahürat yaptılar. Taraftarlar ayrıca, yanlarında Fatih Terim\'in de fotoğrafını getirerek tepki gösterdi.
Maç sonrası tesislerin önünde toplanmaya başlayan Sarı-kırmızılı taraftarlar, yönetim ve futbolcuları protesto etti. Taraftarlar, uzun süre yönetim istifa ve İmparator Fatih Terim şeklinde tezahürat yaptı. Sarı-kırmızılılar ayrıca, yanlarında getirdikleri Fatih Terim\'in fotoğrafını basın mensuplarına göstererek protestolarını sürdürdüler.
KADIN VOLEYBOL TAKIMINA ALKIŞ
Bu arada taraftarlar, kadın voleybol takımının otobüsünü futbol takımının otobüsü zannederek tepki gösterdi. Uyarıların ardından da taraftarlar, kadın voleybol takımını alkışladı.
Daha sonra tesislere gelen futbol takımının otobüsü ise taraftarların tepkisiyle karşılaştı.
Sarı-kırmızılı taraftarlar, futbol takımı otobüsünün tesislere girmesinin ardından güvenlik güçlerinin kontrolünde olaysız şekilde dağıldılar.
FATİH TERİM\'İN FOTOĞRAFI TESİSLERİN DUVARINA YAPIŞTIRILDI
Öte yandan taraftarlar, yanlarında getirdikleri Fatih Terim fotoğraflarını, tesislerin duvarlarına yapıştırdı.

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir