Gündem

(Görüntülü Haber) 'Berivan cinayeti' ses kaydında (2)

'KIZIMI BİLDİĞİ SIRLAR NEDENİYLE ÖLDÜRDÜLER' Adana'nın Ceyhan İlçesi'nde öldürülen Berivan Minaz'ın annesi 46 yaşındaki Miskine Erdoğan, kızının bildiği sırlar yüzünden öldürüldüğünü öne sürdü

01 Kasım 2017 00:10

\'KIZIMI BİLDİĞİ SIRLAR NEDENİYLE ÖLDÜRDÜLER\'

Adana\'nın Ceyhan İlçesi\'nde öldürülen Berivan Minaz\'ın annesi 46 yaşındaki Miskine Erdoğan, kızının bildiği sırlar yüzünden öldürüldüğünü öne sürdü. Kızının iki kardeş tarafından kullanılarak tehdit edildiğini belirten 5 çocuk annesi Miskine Erdoğan şöyle konuştu:

\"İçim yanıyor, benim yavrumu hiç ettiler. Günahsızdı benim yavrum. Bu çeteler benim kızımı kullandı ve öldürdüler. Tutuklanan Tarık Onan ile ilişkisi olduğu yalandır. Kızım ona, \'ağabey\' diyordu. İnsan ağabey dediği biriyle öyle bir şey yapmaz. Kardeşi V.O. ile sevgililerdi, çok sevdiğini söylüyordu. Kızımı aracı yaptılar, kurye olarak kullanıp işlerine alet ettiler. Tarık denilen şahsın sırlarını bildiği için kızımı öldürdüler. Ben bu işi bir kişinin yaptığına inanmıyorum, bunlar çeteler. Kızım en son ölmeden bir gün önce yanımdaydı. Tehdit aldığını söylüyordu. Sanki öleceğini biliyormuş gibi benimle vedalaştı. Benim ciğerim yandı, başka analar ağlamasın. Bunları besleyip geri bırakıyorlar. Cezaevinden çıkınca yine cinayet işliyorlar. Bunların asılmasını istiyorum. Ben bu insanlardan şikayetçiyim. Kadın cinayetlerinin önüne geçsinler, \'dur\' desinler artık.\"
 

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir