Kültür-Sanat

Feridun Düzağaç, sevenleriyle Misafir Odası’nda buluşuyor

Düzağaç, 27 Şubat'ta Kadıköy [mecra]'da...

15 Şubat 2019 13:49

Rock müziğin eskimeyen isimlerinden Feridun Düzağaç , 27 Şubat Çarşamba günü İstanbul Kadıköy’de bulunan [mecra]’nın Misafir Odası programına konuk oluyor.

Şarkıcı, besteci, söz yazarı ve aranjör Feridun Düzağaç, [mecra]’nın her ay düzenlediği Misafir Odası programında sanatçı Ezgi Aktan ile gazeteci Burak Abatay’ın sorularını yanıtlayacak. Katılımcıların merak ettiği soruları da yönelteceği Düzağaç, sevilen şarkılarından da seslendirecek.

Feridun Düzağaç kimdir?

İlk kez Mersin’de bir grubun solisti olarak şarkı söylemeye başlayan Feridun Düzağaç, kendi müziklerini üretmeye 1988’de üniversiteden dört arkadaşıyla birlikte kurduğu Tını grubuyla başladı. 1990’lı yıllardan beri melankolik şarkı sözleriyle dikkatleri üzerine çeken Düzağaç, 2009 Kral Tv Video Müzik Ödülleri'nde "Beni Bırakma" şarkısına çektiği klip ile Yılın Klibi Ödülü'ne layık görüldü.

Feridun Düzağaç müziğin yanısıra televizyon ve sinema filmlerinde de rol aldı. 2005 yapımı "Gece 11.45", 2007 yapımı "2 Süper Film Birden" ve 2008 yapımı "Aşk Tutulması" isimli sinema filmleri ile "Derman" ve "Binbir Gece" dizilerinde kamera önüne geçti.

Adres: Caferağa Mahallesi, Dumlupınar Sokak, No: 5, Kadıköy-İstanbul

Etkinliğin Facebook linki için tıklayın.