Spor

Feghouli'nin alternatifi Norberto Briasco

20 Nisan 2020 10:48

Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren ve Güney Amerika kıtasındaki potansiyelli isimlere yönelen Galatasaray, AC Milan'ın ısrarla kadrosuna katmak istediği Huracan forması giyen sağ kanat oyuncusu Norberto Briasco'yu da listesine ekledi.

Yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle futbola verilen arada Galatasaray, yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Güney Amerika kıtasından oyuncu arayışlarını sürdüren Galatasaray'ın ismi Vasco da Gama'dan Andrey ve San Lorenzo'dan Adolfo Gaich ile anılırken Arjantin'den yeni bir isim gündeme geldi.

Radio Continental'e göre Galatasaray, Huracan forması giyen 24 yaşındaki sağ açık Norberto Briasco ile ilgileniyor.

Feghouli'ye alternatif

Sofiane Feghouli'nin muhtemel ayrılığına yönelik sağ kanatta başta Trezeguet olmak üzere opsiyonlarını hazırlayan Galatasaray, sol ayaklı bir sağ kanat oyuncusu olarak Briasco'yu da listesine eklemiş durumda.

Arjantin ekibiyle olan kontratı 2021'de sona erecek oyuncu için AC Milan başta olmak üzere İtalya Serie A ekiplerinden Atalanta'nın da devrede olduğu belirtiliyor.

Bu sezon çıktığı 18 lig maçında 3 gol, 1 asistlik performans sergileyen Buenos Aires doğumlu oyuncu, 4 kez de Ermenistan Milli Takımı forması giydi.