Gündem

Estetik Cerrah Tahsin Oğuz Acartürk'ten inanılmaz sözler: Ben erkeğim, evde patron değil kadın istiyorum; öyle 'eşitiz' bilmem ne, o zaman boşanırsın, her gece biri seni!..

"Gerçekten bir erkekle birlikte olmak istiyorsa kadın, o zaman kadın olmak zorunda"

07 Ekim 2022 21:24

T24 Haber Merkezi
 
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Doçent Dr. Tahsin Oğuz Acartürk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kadınları hedef aldı. Acartürk, yaptığı paylaşımda, "Ben erkeğim; kadın istiyorum evde, patron istemiyorum" ifadelerini kullandı. 
 
Estetik Cerrahi Uzmanı Tahsin Oğuz Acartürk, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: 
 
'Güçlü bir iş kadınıyım, evde de böyleyim', hayır ben kadın istiyorum evde, patron istemiyorum. Ben erkeğim; evde kadın istiyorum. İşte 'biz eşitiz' bilmem ne... Valla o zaman boşanırsın veya ayrılırsın, 'sen git istediğinle gez toz ne yaparsan yap' dersin kadına. 80 tane kedi al, onlarla uğraş. İş yerinden adamlar çıkacaktır, her gece biri gelir seni... Böyle bir hayata devam et. Ama gerçekten bir erkekle birlikte olmak istiyorsa kadın, o zaman kadın olmak zorunda. Bunu anlayamıyor kadınlar. Erkek denen iki tane ... olan adam etrafta çok var, bir sürü beta var, onlar da ürüyor. Bir ...'ya bakar, hamile kalman. Ama olay o değil bayanlar, sizi çok seviyoruz." 
 
 

"Kadınlar, erkeklere göre cinsel objelerdir"

Estetik Cerrahi Uzmanı Tahsin Oğuz Acartürk'ün yaptığı başka bir paylaşımda ise, "Her zaman kadınların yaşına bakın, yaş çok önemlidir kadınları anlamakta ve davranışlarında, ne için yaptıklarını anlamak için 'Kaç yaşındasın' önemli bir soru kadın için. 30 yaşında, evlilik yaşı gelmiş. İstediği kadar bir kadın 'ben evlenmeyi düşünmüyorum', bütün kadınlar evlenmeyi düşünür. 70 yaşında bile evliliği düşünür kadın net. Güvencedir evlilik. Dünyaya, başarılı bir kadın olduğunun ispatıdır o yüzünü takmak çünkü erkekler kadınlara göre başarı objeleridir. Kadınlar, erkeklere göre cinsel objelerdir. Kuralları ben yazmadım bu gezegende, bunlar gerçekler. Kadın birlikte olduğu erkeğin yüksekliğiyle, kendi başarısını ispat eder dünyaya. 'Ben bu erkeği elde ettim yüzükle', o kadar yüksek değer bir kadınım ki yüksek değer bir erkek seçti beni. Kadın bunun güvencesini arıyor" dedi.