Yaşam

Eski eşini bıçaklayan kadın: Canım istedi, bıçakladım; pişman değilim

14 Haziran 2022 20:15

Aksaray’da, oğlunu görmek için parka gelen Cihan Kuşsan, eski eşi Ceylan B. tarafından karnından bıçaklanarak yaralandı. Gözaltına alınan kadın, kendisini görüntüleyen gazetecilere, "Canım istedi, ondan bıçakladım. Eşimi bıçakladığım için de pişman değilim" dedi.

9 yıl önce boşanan çiftten 1'i kız 2 çocuk babası Cihan Kuşsan (39), iddiaya göre oğlunu görmek için parka geldi. Kuşsan, burada eski eşi Ceylan B. ile karşılaştı. Çift arasında bilinmeyen nedenle çıkan tartışma kavgaya dönüştü.

Ceylan B., Cihan Kuşsan'ı karından bıçakla yaraladı. Çevredekilerin ihbarı üzerine çağrılan ambulansla Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Kuşşan, sedye üzerinde acil servise alındığı sırada kendisini görüntüleyen gazetecilere, ''Beni eski eşim bıçakladı. Eski eşimin oturduğu evin bulunduğu civarda çocuğumun bakkala olan borcunu ödemek için parka gelmiştim. Oğlumu görmek istedim. Eşim de çocuğumu rahatsız ediyorsun diye beni bıçakladı'' dedi.

Olayın ardından gözaltına alınan Ceylan B. de sağlık kontrolünden geçirilmek üzere aynı hastaneye getirildi. B. de kendisini görüntüleyen habercilere ''Canım istedi ondan bıçakladım. Eşimi bıçakladığım için de pişman değilim'' dedi. (DHA)