Gündem

DHA YURT: DÜĞÜNDE TERS TAKLA ATARKEN YÜZ ÜSTÜ YERE ÇAKILDI, 22 DİKİŞ ATILDI

SİVAS'ta ağabeyinin düğününde müziğin ritmine kapılarak ters takla atan 21 yaşındaki Nuri Çetin yüzüstü yere çakıldı

27 Ağustos 2017 16:43

SİVAS\'ta ağabeyinin düğününde müziğin ritmine kapılarak ters takla atan 21 yaşındaki Nuri Çetin yüzüstü yere çakıldı. Olay sonrası hastaneye kaldırılan gencin açılan kaşına 22 dikiş atıldı. 
Olay geçtiğimiz günlerde özel bir düğün salonunda yaşandı. Kentte fırıncılık işiyle uğraşan 21 yaşındaki Nuri Çetin ağabeyi Emre Çetin\'in düğününde dans etmeye başladı. Hareketli müziğin ritmi ile kendinden geçen genç ters takla attı. Arkadaşlarının ısrarı ile ikinci kez aynı hareketi deneyen genç dengesini kaybetmesi sonucu yüz üstü yere düştü. Çetin\'in sert bir şekilde yere düşmenin etkisi ile sol kaşı açıldı. Bu sırada Çetin\'in yere düşmesi düğüne katılan biri tarafından cep telefonu ile kaydedildi. Hareketsiz halde yerde kalan 21 yaşındaki Nuri Çetin için olay yerine akrabaları tarafından ambulans çağrıldı. İhbar üzerine olay yerine gelen ambulans ile Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi\'ne kaldırılan Çetin\'in açılan kaşına 22 dikiş atıldı.

\"BİRAZ ŞOV YAPAYIM DEDİM\"

Abisinin düğününde çalan hareketli müzik ile kendini tutamadığını ve dans etmeye başladığını söyleyen Nuri Çetin, \"Hareketli müzik çalmaya başladı. Bende kendimi tutamadım. Ortaya çıktıp oynamaya başladım. O anda hızımı alamayıp biraz şov yapıyım dedim. Ters takla attım. Dengemi kaybedip yüzümün üzerine düştüm. Daha sonra hastaneye gittik. Kaşıma 22 tane dikiş attılar. Düğünlerde böyle tehlikeli hareketler yapmayalım. Sonuç böyle oluyor. Gençler böyle hareketler yapmasınlar. Bunlar tehlikeli hareketler. Boyun falan kırılabilir, felç kalınabilir. Ben çok şükür ucuz atlattım.\" dedi.

Görüntü Dökümü:
-----------------------
-Olayın görüntüsü
-Gencin görüntüsü
-Dikiş atılan kaşı
-Konuşmaları
Haber-Kamera: Hüsnü Ümit AVCI-Hüsne AKKAYA/SİVAS,(DHA)

(165mb)

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir