Gündem

DHA İSTANBUL - POLİSİN İLKOKULDAKİ GÜVENLİK ÖNLEMİ SÜRÜYOR  

  Haber-Kamera: Cengiz ÇOBAN / İSTANBUL DHA Ümraniye'de bulunan Fatih İlkokulu bahçesinde servisçiler arasında 1 kişinin ölümü, 2 kişinin ağır yaralanmasıyla sonuçlanan çatışmanınn ardından polisin okuldaki güvenlik önlemleri sürüyor

06 Eylül 2017 15:12

 

Haber-Kamera: Cengiz ÇOBAN / İSTANBUL DHA
Ümraniye\'de bulunan Fatih İlkokulu bahçesinde servisçiler arasında 1 kişinin ölümü, 2 kişinin ağır yaralanmasıyla sonuçlanan çatışmanınn ardından polisin okuldaki güvenlik önlemleri sürüyor. Servisçilerin bugün okul bahçesinde stand kurmadığı görülüyor. 

VELİLER TEDİRGİN
Kayıt için okula gelen veliler yaşanan olaydan dolayı tedirgin olduklarını söyledi. Öğrencisini bu okula nakil yaptırdığını söyleyen Ebru Karaman, \"Bu mahalleye yeni taşındım, evim okula yakın çalıştığım için çocuğu servise vermeyi düşünüyordum. Olaylardan sonra vazgeçtim, kendim getirmeyi düşünüyorum\" diye konuştu.
İsmini vermek istemeyen başka bir veli ise \"Öğrencimi servise vermeyeceğim. Dün yaşanan olaylar her anne-babayı etkiler. Bizi de etkiledi\" diye konuştu

GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMİ
Yaşanan olay sonrasında okul bahçesinde ve çevresinde servisçilerin stant kurmadığı görüldü. Polisin  okul bahçesinde ve çevresindeki geniş güvenlik önlemi devam ediyor.
Çıkan silahlı çatışmada  hayatını kaybeden Cüneyt Elik\'in cenazesi öğlen Ümraniye Kocatepe caminde cenaze töreni düzenleneceği öğrenildi. Olayda yaralanan 2 kişinin tedavisi devam ediyor.

Görüntü Dökümü:
----------------------
-Okuldan görüntü
-Okul bahçesi polis ekiplerinden görüntü
-Velilerden görüntü
-Veliler ile röp
-Genel ve detay görüntüler
 

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir