Gündem

DHA İSTANBUL - ATATÜRK HAVALİMANI'NDA HAREKETLİ ANLAR (3)

Haber-Kamera: Hüseyin ASLIYÜCE / İstanbul DHA Atatürk Havalimanı polisinin, şüphe üzerine durdurmak istediği iki kişiden birisi kaçmaya çalışırken otoparkın ikinci katından düştü

06 Aralık 2017 21:41

Haber-Kamera: Hüseyin ASLIYÜCE / İstanbul DHA
Atatürk Havalimanı polisinin, şüphe üzerine durdurmak istediği iki kişiden birisi kaçmaya çalışırken otoparkın ikinci katından düştü. Yaralanan kişi, hastaneye kaldırıldı. Diğer kişi ise kovalamaca sonucu yakalandı. 
Olay saat 17.15 sıralarında yaşandı. Otoparkta şüphe üzerine durdurulmak istenen İranlı 2 kişi kaçmaya başladı. Şüphelilerden biri otoparkın ikinci katından düşerek yaralandı. Diğer şüpheli ise polis tarafından yakalandı. Yaralı şüpheli için olay yerine ambulans çağrıldı. Yaralı kişi, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Havalimanındaki hareketlilik sırasında polis çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. Otopark giriş ve çıkışlara kapatıldı. Havalimanı önündeki cadde trafiğe kapatıldı. 
Şüpheli, Havalimanı Şube Müdürlüğü\'ne götürülerek sorguya alındı. Hareketliliğin sona ermesiyle havalimanını önündeki caddede trafik normale döndü ve otopark yeniden giriş ve çıkışlara açıldı.
Şüphelilerin, üzerlerinde yapılan kontrollerde herhangi bir suç unsuruna rastlanmadı. İranlı oldukları öğrenilen iki kişinin, pasaport ve kimliklerinin bulunmadığı belirtildi. 
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Görüntü Dökümü
------
-Araçlardan görüntü
-Otoparktan görüntü
-Polislerden görüntü
-Yaralının görüntüsü
-Yaralıya müdahale
-İncelemeler
 

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir