Gündem

DH AİSTANBUL - ADLİ TIP KURUMU'NDAN "SILA-AHMET KURAL"  AÇIKLAMASI

"Rapor kurumumuz tarafından hazırlanmadı" İstanbul DHA Adli Tıp Kurumu Başkanlığı'ndan, şarkıcı Sıla ile oyuncu Ahmet Kural arasındaki darp soruşturmasıyla ilgili yapılan açıklamada, "Bahsi geçen Adli Tıp Kurumu raporu, kurumumuz tarafından hazırlanmış b

20 Aralık 2018 16:34

\"Rapor kurumumuz tarafından hazırlanmadı\"

İstanbul DHA
Adli Tıp Kurumu Başkanlığı\'ndan, şarkıcı Sıla ile oyuncu Ahmet Kural arasındaki darp soruşturmasıyla ilgili yapılan açıklamada, \"Bahsi geçen Adli Tıp Kurumu raporu, kurumumuz tarafından hazırlanmış bir rapor değildir\" denildi.
Sıla ile Ahmet Kural arasındaki darp soruşturması dosyasına giren görüntülerle ilgili Adli Tıp Kurumu tarafından hazırlandığı öne sürülen  raporun gerçeği yasıtmadığı belirtildi. Adli Tıp Kurumu\'ndan yapılan açıklamada, \" \'Soruşturma dosyasına giren görüntülerle ilgili Adli Tıp Kurumu raporu Savcılığa gönderildi; raporda görüntülerin orijinal olduğu ve vücudundaki morlukların belli olmadığı bildirildi\' ifadeleri, Adli Tıp Kurumu tarafından hazırlanmış böyle bir rapor olmadığından gerçekleri yansıtmamaktadır. Adli Tıp Kurumu’ndan söz konusu görüntülere yönelik herhangi bir inceleme talep edilmemiş olup, atıfta bulunulan rapor, kurumumuz tarafından hazırlanmış bir rapor değildir\" denildi.
 

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir