Ekonomi

Çiğ köfte devi Komagene, ünlü dönerciyi aldı

"Kulislerde Bereket Döner’de bir süredir sıkıntılar yaşandığı ve epey borcu olduğu için satıldığı konuşuluyor"

görsel temsilidir

08 Şubat 2024 11:01

Yeni birleşme sektörde dikkati çekti. Çiğ köfte devi Komagene, 36 yıllık Bereket Döner'i satın aldı.

Komagene çiğ köftenin satın alımı Bereket Döner’in bir süredir sorunlar yaşadığı döneme denk geldiği iddia edildi. Satışla ilgili son imzaların ise geçen hafta perşembe atıldığı ortaya çıktı.

Ekonomim’den Necla Dalan satın alımla ilgili “Çiğ köfteci Komagene 36 yıllık dönerci Bereket’i aldı” başlıklı yazı yazdı. Dalan yazısında şunları aktardı:

“Etsiz çiğ köfteyle dünyada da marka olan Komagene’ye dönerci kardeş geldi. 36 yıllık bir geçmişi olan Bereket Döner, Yörpaş ailesine katıldı. Kulislerde Bereket Döner’de bir süredir sıkıntılar yaşandığı ve epey borcu olduğu için satıldığı konuşuluyor. Satışla ilgili son imzalar geçen hafta perşembe atılırken Komagene Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Ceyhun Tekdemir, ‘Türkiye’nin önemli markalarından biri olan Bereket Döner’in Yörpaş A.Ş. ailemize katıldığını duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Komagene olarak, Bereket Döner’e ‘Hoş geldin’ diyor, adı gibi kendisinin de bize bereket getireceğine ve Bereket Döner’in tecrübesiyle birleşerek sektörde daha da güçlü bir konuma ulaşacağımıza inanıyoruz’ mesajını paylaştı.”