Politika

CHP'li büyükşehir belediye başkanları bir araya geldi: Yerel seçimlerdeki başarıyı ilk genel seçimde de ortaya koyacağız

Kuşadası'ndaki toplantı yarın sona erecek

26 Mart 2022 14:50

CHP'li 11 belediye başkanının katılımıyla düzenlenen "Büyükşehir Belediye Başkanları Buluşması", Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun ev sahipliğinde Kuşadası'nda başladı.

Aydın Büyükşehir Belediyesinden ilçedeki bir otelde basına kapalı düzenlenen toplantıyla ilgili yapılan açıklamada, CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun'un değerlendirmelerine yer verildi.

CHP'li belediye başkanlarının başarılı bir performans sergilediklerini belirten Torun, yapılan anketlerde bu kentlerdeki oy oranlarının arttığının görüldüğünü dile getirdi.

Yerel seçimlerdeki başarıyı ilk genel seçimde de ortaya koyacaklarını aktaran Torun şunları söyledi:

"Buradaki en büyük gücümüz, vatandaşın nezdinde en büyük güvenimiz, belediye başkanlarımızın, belediyelerimizin başarısı. Onlar her türlü zorluğa, baskıya, dayatmaya rağmen işlerini olağanüstü yapıyorlar. Onların başarısıyla bu ülkenin geleceğinin çok daha iyi olacağına ve bu ülkenin onların hizmetleriyle normalleşeceğine yürekten inanıyorum." 

Toplantının yarın sona ereceği bildirildi.