Dünya

Bir zamanlar Kardashian'ın en değerli varlığı olan imajı yerle bir edildi!

Kardashian, Amerikalı fotoğrafçı Nadia Lee Cohen tarafından çekilen siyah beyaz haliyle neredeyse tanınmaz halde

30 Eylül 2023 08:55

Kim Kardashian denince akla gelen koyu renk uzun saçlar, kusursuz cilt ve toprak tonlarında taytla sarılmış abartılı kıvrımlar; stilist Carine Roitfeld ve Cohen tarafından ters yüz edildi. 

CR Fashion Book dergisi, 10'un yıl dönümü baskısının kapağında Kim Kardashian'ı alışılmışın dışında bir tarzla sundu. 2013'te derginin ilk kapak yıldızı olan Kardashian, Amerikalı fotoğrafçı Nadia Lee Cohen tarafından çekilen siyah beyaz haliyle neredeyse tanınmaz halde.

Stilist Matt Benns'in reklamcısı, CNN'e yaptığı açıklamada, Kardashian'ın kısa saçlarının aslında Benns'in elinden çıkma bir peruk olduğunu söyledi. 

Kardashian'ın ayrıca lekeli beyaz bir atlet giyip kalın çerçeveli gözlük taktığı bir fotoğrafı da yayımlandı. 

Fotoğrafların yayımlanmasının ardından 'Kim Kardashian' etiketi X platformunda trendlere girdi. Görseller şimdiden 22 milyondan fazla görüntülendi. 

Eleştirmenler, Kardashian daha önce çok farklı stillerde kamuoyuna çıkmış olsa da 'beklentileri böylesine altüst eden bir işe hiç girişmediğini' söylüyor. 

CNN, "Bir zamanlar Kardashian'ın en değerli varlığı olan imajı, stilist Carine Roitfeld ve Cohen tarafından ters yüz edildi" yorumunda bulundu.