Dünya

Billy Baldwin: Sharon Stone benimle seks yapmaya zorlanmadı

14 Mart 2024 14:49

T24 Dış Haberler

William Billy Baldwin, Sharon Stone'un yapımcının beyazperdedeki performansını artırmak için kendisiyle seks yapması konusunda kendisine baskı yaptığı iddialarına yanıt verdi.

66 yaşındaki Stone, hızla şöhrete kavuştuğunu ancak bu büyük başarının ardından Hollywood'da kendisine kötü davranıldığını da dile getirmişti. Stone, podcast'inde Louis Theroux ile konuşurken , 2019'da ölen yapımcı Robert Evans'ın 1993 yapımı Sliver filmi üzerinde çalışırken rol arkadaşıyla birlikte olmasını istediğini iddia etti.

Podcast'i dinledikten sonra X hesabından açıklama yapan 61 yaşındaki oyuncu Baldwin şöyle yazdı: "Sharon Stone'un bunca yıl sonra neden benim hakkımda konuşmaya devam ettiğini anlamıyorum. Hala benden hoşlanıyor mu, yoksa bunca yıldan sonra bile hala kendisinden kaçıyor olmam onu incitiyor mu? Çok isterse kendisiyle ilgili utanç verici hikayeleri burada paylaşabilirim. Kendisiyle öpüşmek zorunda kalmamam için sevişme sahnemizin koreografisini yaptım, bunun için yönetmenimize yalvardım. Acaba bir kitap yazıp Sharon hakkındaki rahatsız edici, müstehcen ve profesyonellikten uzak hikayeleri anlatsam mı? Kulağa eğlenceli geliyor"