Gündem

BAYGINLIK GEÇİREN SÜRÜCÜNÜN AKARYAKIT İSTASYONUNDAKİ KAZA ANI KAMERADA

Haber-Kamera: Özgür EREN-Murat DELİKLİTAŞ-İSTANBUL (DHA) Şişli'de bir akaryakıt istasyonuna girdiği sırada direksiyon başında baygınlık geçiren sürücü, market önünde park halinde bulunan araca çarptı

05 Ocak 2019 00:27

Haber-Kamera: Özgür EREN-Murat DELİKLİTAŞ-İSTANBUL (DHA)
Şişli\'de bir akaryakıt istasyonuna girdiği sırada direksiyon başında baygınlık geçiren sürücü, market önünde park halinde bulunan araca çarptı. İstasyonun marketinde çalışanlar çarpışma sesiyle büyük korku yaşarken, o anlar kameralar tarafından kaydedildi.

O ANLAR KAMERADA
Piyalepaşa Bulvarı\'nda bulunan bir petrol istasyonuna saat 17.00 sıralarında giren bir araçta sürücü baygınlık geçirdi. Otomobil yakıt pompalarının yanından geçerek, market önünde park halindeki bir araca çarptı. İstasyonun marketinde çalışanlar büyük panik yaşarken, o anlar kameralar tarafından kaydedildi. Görüntülerde istasyona giren araç, park halindeki araca arkadan çarpıyor. İstasyon içindekiler büyük korku yaşıyor.

HASTANEYE KALDIRILDI
Kazanın ardından istasyon çalışanları aracın içerisinde hareketsiz halde yatan sürücüyü görünce durumu hemen sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Sürücüye, ilk müdahale olay yerinde yapıldı. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen sürücü tedbir amacıyla hastaneye kaldırıldı. Kontrolden çıkan aracın şans eseri herhangi bir kişiye veya yakın pompalarına çarpmaması olası bir faciayı önledi. 

Görüntü Dökümü:
(GÜVENLİK KAMERASI)
-Aracın istasyona girişi
-Aracın yakıt pompalarının yanından geçişi
-Aracın park halindeki başka araca çarpması
-Market çalışanlarının kısa süreli paniği          


 

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir