Gündem

Bağatar: Cumhurbaşkanı, Yalova'ya hastane yapımı talimatı verdi

Süheyla GÖZDERELİLER/YALOVA, (DHA)- AK Parti Yalova İl Başkanlığı görevini devralan Muğlim Bağatar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 400 yataklı Yalova Devlet Hastanesi’nin yapımına zaman kaybetmeden başlanması için talimat verdiğini söyledi

20 Aralık 2018 18:23

Süheyla GÖZDERELİLER/YALOVA, (DHA)- AK Parti Yalova İl Başkanlığı görevini devralan Muğlim Bağatar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan\'ın 400 yataklı Yalova Devlet Hastanesi’nin yapımına zaman kaybetmeden başlanması için talimat verdiğini söyledi.  

Bağatar, Cumhurbaşkanı Erdoğan\'a, Yalovalıların kente hastane yapımıyla ilgili taleplerini ilettiğini, Erdoğan\'ın da Sağlık Bakanı\'nı arayarak, 400 yataklı Yalova Devlet Hastanesi’nin yapımına derhal başlanması yönünde talimat verdiğini kaydetti. Sağlık Bakanlığı’nın çalışmalarını hızlandırdığını söyleyen Bağatar, “Yalova için çıkılan bu yolda vatandaşlarımızın her zaman en güçlü sesi olmaya, taş üstüne taş koymaya devam edeceğiz. Yalova istedi, bizler ses olduk. Cumhurbaşkanımız da bizlere tüm desteğiyle cevap verdi. 400 yataklı Yalova Devlet Hastanesi Yalova’mıza hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

FOTOĞRAFLI

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir